Готуться до друку два нових українських комікса – перший випуск Шлях А-16 та другий номер Залізної Голови. Видання коміксів заплановане на початок літа.

Перша історя серії, в якій все стає дивно та моторошно. Еліан зустрічає на Шляху як друзів так і ворогів, стикається із загадками простору, часу та людського іства.

«ШЛЯХ А-16» — це історія подорожі дівчини-підлітка на ім’я Еліан дивним шляхом А-16, який пронизує химерний нескінченний ліс.

Які раптові зустрічі, моторошні, шокуючі та зворушліві, стануться на її шляху? Яких потворних створінь та персонажей зустріне? Які важливі вибори доведеться зробити дівчині?

До видання другого випуск Залізної Голови автор Максим Удинський підготував 10 оригінальних акварельних малюнків із зображення персонажей комікса. Ці малюнки будуть розіграні серед перших ста покупців,які оформлять попереднє замовлення комікса.

Історія з української божевільні недалекого майбутнього. Головний герой на ім’я Сурма із залізною пластиною на чолі приходить до тями серед диваків та роботів-санітарів і намагається зрозуміти хто він такий і що від нього хоче таємничий ГОЛОС.

А навколо нього кояться незрозумілі химерні речі, які витягують з нетрів розуму Сурми спалахи спогадів…