Аж три нових комікса вийшло із друку цього тижня! Дякуємо нашим читачам, хто так довго чекав на релізи мальописів від українських авторів.

Геллбой. Зимовий спецвипуск 2017” – наступний випуск зимових пригод червоного учасника команди по боротьбі із паранормальними явищами та загрозами. Цього разу маємо три малі історії, перша з яких присвячена серу Едварду Ґрею із XIX ст. і решта дві Геллбою. Ми також побачимо і інших героїв всесвіту Майка Міньйоли та міфічних істот.

Шлях А-16. Випуск #1” продовжує розповідати нам про пригоди дівчини-підлітка на ім’я Еліан. Дивні люди, химерний ліс, раптові зустрічі. Моторошні пригоди Еліан тільки почалися, а вже стають дедалі небезпечнішими.  Ніхто не знає, чи буде затишно та спокійно за наступним поворотом дороги.

Залізна Голова. Випуск #2” – містична пригода шестипалого Сурми тільки набирає обертів – хто такий таємничий Урум, що дійсно коїться в таємничій писхлікарні і хто його справжній ворог? Все це і набагато більше в продовженні одного із найкращих містичних українських коміксів.