Ціна: — грн.

Блез Паскаль і Комбінаторика

Науково-популярний мальопис “Блез Паскаль і Комбінаторика” розпочинає цикл освітніх мультидисциплінарних коміксів для дітей та дорослих.

За пригодницькою історією про двох шкільних друзів, які раптово потрапляють у Францію часів видатного вченого та філософа Блеза Паскаля, криється не лише математичний посібник з комбінаторики, але й купа цікавої історичної інформації про Францію 17-го сторіччя, про її мешканців, науку, освіту, культуру  та соціальний побут.

Цей мальопис буде чудовим подарунком не лише для допитливих школярів, а й для всіх кому небайдужі розвиток науки, яскраві історичні особистості та практичні математичні ребуси і задачки.

Автор ідеї та сценарію – Мамонова Ганна Валеріївна, кандидат фізико-математичних наук, доцент, доцент кафедри комп’ютерної математики та інформаційної безпеки КНЕУ ім.В.Гетьмана, автор понад 150 наукових та науково-методичних праць.

Художниця – Денисенко Тетяна Олегівна, 3D та 2D дизайнерка.

Мальопис пройшов наукову рецензуру: 

– Доценко В.О. – доктор історичних наук, професор кафедри Цивілізаційної історії та психології Центрально-Східної Європи Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова.

– Королюк Д.В. – доктор фізико-математичних наук, професор Київського політехнічного університету ім. Ігоря Сікорського.

– Петренко Л.М. – доктор педагогічних наук, професор кафедри професійної і вищої освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти»

Комікс рекомендовано до друку Науково-методичною радою ДВНЗ «Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана». 

  • Сценарій: Ганна Мамонова
  • Рисунок та колір: Тетяна Денисенко
  • Кількість сторінок: 144
  • Формат: –
  • Обкладинка: тверда
  • ISBN –
  • Рік видання: 2022