2022-й рік став найдраматичнішим в сучасній історії України.  Це час героїчних вчинків та великого горя. Час національного піднесення та час позбавлення залишків імперського культурного впливу.

Видавництво Vovkulaka намагається робити найважливішу роботу, на яку ми здатні зараз, – видання українських мальописів та мальописів українською. Якомога більше творів від вітчизняних авторів та ліцензованих має побачити світ. Це наш внесок у перемогу – тихий, кропіткий, творчий, щоденний.

І ми дуже раді, що не дивлячись на всі складнощі ми змогли видати за перше півріччя 2022-го року мальописів вже більше, ніж за весь попередній. І ще більше у нас в планах на другу половину цього року.

ІКЛА

Комікс “Ікла” це останній твір Сари Андерсен, популярної американської авторки, яка закохала весь світ у свої гумористичні комікси “Сарини Каракулі”. Це графічний роман який розповідає про романтичні стосунки двох незвичних коханців – білявого хлопця-перевертня та тендітної вампірки.

Геллбой. Опівнічний Цирк

Українське видання “Геллбой. Опівнічний Цирк” поєднує два оригінальні графічні романи про червоного демона – “Опівнічний Цирк” та “У Мовчазному Морі” разом під однією обкладинкою.

Геллбой. Опівнічний Цирк: Юний Геллбой втікає від БПРО, щоб потрапити у дивний та фантастичний цирк і зустрітися демонами із Пекла, які його населяють. Геллбой. У Мовчазному Морі: Геллбой полишає безлюдний острів і його шлях перетинаєтся із кораблем-привидом. Він потрапляє в полон до фантомного екіпажа, який планує продати його в цирк… 
Також видана і версія “Геллбой. Опівнічний Цирк” із лімітованою обкладинкою.
Геллбой. Опівнічний Цирк / лімітована обкладинка

Друге видання мальопису “Серед Овець“, яке містить випуски #1, #2 та #3 і додаткову міні-історію, вийшло в новій обкладинці.

Щось клацнуло у світовому порядку, і ви маєте шанс подивитись на речі, що нас оточують, під іншим кутом. Що таке: “страх бути людиною”? Як це “бачити кривду і мовчати”? Коли ми перетворюємось на наших катів?

Таких складних питань цураєшся до останнього. То, може, краще буде їз розгянути на прикладі одного пса, що живе у світі тотального страху, брехні і жадібності? Живе, немов вівця серед овець…

Залізна Голова №3

Пригоди Сурми в психлікарні майбутнього тривають і крихкий світ навколо героя зазнає потужних ударів. Усе навколо божеволіє, а таємні істоти  із мороку впритул наближаються до розуму. Чи зможе Сурма витримати, чи прийде йому хтось на допомогу, щоб нарешті позбутися “кайданів”?

Читайте у заключній частині першого циклу пригод Сурми, пацієнта із психлікарні недалекого майбутнього…

Увага! Комікс “Залізна Голова. Випуск #3” видається лімітованим накладом у 500 примірників. 

Кобзар. Вогненароджений

Кобзар. Вогненароджений” – це друга історія історико-містичного циклу від автора та художника Іллі Бакути, яка присвячена пригодам та історіям кобзаря під час його мандрувань шляхами України 17-го сторіччя.

Багате на події XVII сторіччя докорінно змінило плин української історії. Нечувані та зухвалі морські походи запорозьких козаків від Кафи й Варни аж до самого Стамбула. Жорстка полонізація привела до кривавих козацьких повстань, які крізь десятиріччя “золотого спокою” всколихнули національно-визвольною війною.

Кобзар. Страшна Жінка

Кобзар. Страшна жінка” – третя історія історико-містичного циклу від автора та художника Іллі Бакути, яка присвячена пригодам та історіям кобзаря під час його мандрувань шляхами України 17-го сторіччя.

Багате на події XVII сторіччя докорінно змінило плин української історії. Нечувані та зухвалі морські походи запорозьких козаків від Кафи й Варни аж до самого Стамбула. Жорстка полонізація привела до кривавих козацьких повстань, які крізь десятиріччя “золотого спокою” всколихнули національно-визвольною війною.

ПІТМЕН

За обрієм світів та мар, серед небезпечних химерних створінь Говард Пітмен, дослідник, не менш дивний ніж речі і явища, що його оточують, шукає таємничий Храм Долі. Шукає всупереч усім негараздам та небезпекам, навіть не здогадуючись, що цей Храм є зовсім не тим, що він жадав знайти…

ПІТМЕН – це фантасмагорична пригодницька історія та яскрава суміш класичної європейської фантастики, що наслідує творчість великого Мьобіуса в поєднанні з елементами скажено-вибухової манґи.